cji jest najbardziej korzystna w naszym przypadku. Marketing internetowy to przede wszystkim pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Czynności, które doprowadzą do wysokiej pozycji w Google i innych tego typu działalnościach. Inna firma marketingu internetowego to social media marketing, a więc Facebook, Instagram, czy Youtube. Rzecz jasna mamy także e-mail marketing, czyli popularne newslettery oraz szereg różnego rodzaju czynności wpływających na osiągnięcie sukcesu marketingowego przez firmę.
Kary od Google
W niniejszym artykule zastanawiamy się nad tym, czy Google może karać strony internetowe. Czy można zrobić coś, za co można, mówiąc kolokwialnie, podpaść wyszukiwarkom internetowym? Czy pozycjonowanie stron będzie trudniejsze i przez to gorsze w jakiś sposób? To wszystko sprawia, tak stawiane pytania powodują to, że nie każdy interesuje się SEO. Zdarzają się bowiem kary. Jeśli jest to tak zwany filtr, czyli spadek pozycji na krótki czas – to są możliwości żeby takie sytuacje szybko eliminować. Jeśli jednak jest to ban – trwałe usunięcie strony z wyników wyszukiwania, to nawet jeśli strona za jakiś czas powróci, to zdecydowanie będzie miała mniejszy ruch i po prostu mniejszą popularność.
Czy można zostać ukaranym przez Google?
W tekście tym zastanowimy się nad karami od Google. Kto i czy w ogóle ktoś może przez wyszukiwarki być ukarany, a jeśli tak, to w jaki sposób? Jest to proces wieloletni, który daje ogromne negatywne skutki. Warto mieć to na uwadze zajmując się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach internetowych. Każdy błąd może skutkować ewentualnymi drobnymi karami, niemniej jednak poważne kary są dawane jedynie tym, którzy mają bardzo negatywne oddziaływanie na wyniki wyszukiwania. Wtedy można otrzymać tak zwany filtr albo ban – tyczy się to głównie wyszukiwarki Google. W innym przypadku skutki nie są aż tak dotkliwe.